Program
1. 10. středa
14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů
Švejk Band – nestárnoucí písně Karla Hašlera
Domov seniorů Sněženková 8, Praha 10
14:30 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů
Richard Adam v pořadu Stará láska nerezaví
Dům s peč. službou, Zvonková 6, Praha 10
17:00 Výstava Praha 10 včera a dnes
vernisáž, V. patro Úřadu městské části Praha 10
17:00 ZAHAJOVACÍ KONCERT Monika Absolonová, Kamil Střihavka, Vašo Patejdl, Iva Frulingová, Fanánek a Synové výčepu
Sportovní areál Hamr, Záběhlická, Praha 10
2. 10. čtvrtek
09:00 Sportovní hry seniorů, Sportovní areál Slavia Praha
15:00 Lidová zábava pro starší a pokročilé, Yveta Simonová, Josef Zíma, Pavlína Filipovská, Jiří Štědroň, Richard Adam, Karel Deyl, Jožka Zeman
KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
15:30 Minulost a současnost školství Prahy 10 – vernisáž výstavy
MŠ Kodaňská, Praha 10
16:00 Minulost a současnost školství Prahy 10 – vernisáž výstavy
ZŠ Kodaňská, Praha 10
19:00 Výtvarní umělci Prahy 10 a Studie, modely, vize… vernisáž výstavy
Galerie 10, Čechovo náměstí , Praha 10
3. 10. pátek
08:30 Fotbalový turnaj ZŠ o pohár starosty Prahy 10
Sportovní areál Slavia Praha
14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Dětská lidová muzika Notičky
Dům pro seniory, Rektorská 577, Praha 10
17:00 Slavné pražské vily – vernisáž výstavy
Trmalova vila, Vilová 11, Praha 10
4. 10. sobota
09:00 Pohádková cesta pro děti , rodiče a prarodiče
Heroldovy sady, Praha 10
10:00 – 14:00 Otevřený úřad MČ Praha 10, Vršovická 68, Praha 10
11:00 – 19:00 Staročeské trhy s řemesly a bohatým programem
Čechovo náměstí , Praha 10
11:00 Den mezinárodní spolupráce
Čechovo náměstí , Praha 10
5. 10. neděle
11:00 – 18:00 Staročeské trhy s řemesly a bohatým programem
6. 10. pondělí
19:00 Od operety k muzikálu – koncert pro všechny
M. Dolinová, Daniela Šinkorová, R. Vojtek, Anna a Michal Klamo, Jan Urban, Šárka Marková a další…
KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
7. 10. úterý
14:00 Koncert k mezinárodnímu dni seniorů, Švanda Banda – rozverná dudácká muzika
Dům s peč. službou, Sámova 7, Praha 10
8. 10. středa
13:30 ZDRAVÝ OBČAN – ZDRAVÝ REGION s LUCIÍ BÍLOU a dětský den, Marti n Hrdinka, Maxim Turbulenc, Amici Italiani, Free Style Judo, Lucie Bílá, atrakce, soutěže, běhy pro zdraví, lékařské poradny, prezentace městské policie a ukázka hasičské techniky
Parkoviště u FK Bohemians 1905, Vršovická, Praha 10
18:30 Koncert v kostele sv. Václava, Gentlemen Singers – Cestování v čase, americké spirituály
Čechovo nám., Praha 10
8.00 Dny otevřených dveří na základních a mateřských školách
9. 10. čtvrtek
14:00 Rybářský svět Jakuba Vágnera, Povídání o rybaření a přírodě,
Strašnické divadlo, Solidarity 1986, Praha 10
10. 10. pátek
17:00 ZÁVĚREČNÝ KONCERT s vyhlášením tomboly, Smokie Revival, H. Zeťová, Marian Greksa, Legendy se vrací, YOYO Band, Vítkovo Kvarteto
Sportovní areál Hamr, Záběhlická, Praha 10
21:40 OHŇOSTROJ
Převzato: www.praha10.cz – k 20. září