Naše Praha 10 - Český domov
  • Naše Praha (celá Praha)
  • Naše Praha Centrum (Praha 1, Praha 2)
  • Naše Praha 3 (Praha 3)
  • Naše Praha 4 (Praha 4, Praha 11, Praha 12)
  • Naše Praha 5 (Praha 5, Praha 13, Praha 16)
  • Naše Praha 6 (Praha 6, Praha 17)
  • Naše Praha 7 (Praha 7)
  • Naše Praha 8 (Praha 8)
  • Naše Praha 9 (Praha 9, Praha 14, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21)
  • Zprávy
    • Zprávy
    • Sport
    • Servis
    • Kultura / Volný čas
    • Příspěvky čtenářů
    • PR Články
    • Rozhovory
  • Kalendář akcí
  • Mapa
  • Infoservis
  • Řádková inzerce
  • Zprávy
  • Kalendář akcí
temp° 8°C

přihlášení registrace
Petice proti dani z nemovitosti    Příloha 10000 podpisů pro Desítku
Úterý 2. Březnasvátek má Anežka
Rubriky
  • Zprávy
  • Sport
  • Servis
  • Rozhovory
  • Kultura / Volný čas
  • Příspěvky čtenářů
  • PR Články

Sešívaní slaví: poprvé tři body a naposled bez diváků

Tým fotbalistů Slavie Praha vyhrál v nedělním střetnutí 3. kola Gambrinus ligy na domácím hřišti v Edenu nad 1. FK Příbram 3:1. Skóre otevřel v 9. minutě domácí Adam Hloušek, za hosty vyrovnal ve 14. minutě Martin Šlapák, v závěru Slavii zajistili výhru veteráni Lukáš Jarolím a Stanislav Vlček.

IMG_6330
IMG_6330 - foto: ilustrační Jan Bělohubý

Zápas bez publika neměl zvláštní náboj, hrálo se bez diváků kvůli disciplinárnímu trestu z konce minulého soutěžního ročníku. Neměl příliš vysoké tempo a na skóre prvního poločasu měli největší podíl brankáři. Oba udělali chybu, když soupeř zahrával roh. V 9. minutě příbramský Aleš Hruška nereagoval na centr do malého čtverce na vzdálenější tyč a Adam Hloušek ho pohodlně překonal hlavou. Ve 14. minutě se červenal Jan Hanuš. Martin Šlapák střílel volejem hned z rohového centru a Hanušovi balón prošel mezi rukama.

Utkání mělo do přestávky vyrovnaný průběh, ale šance si vypracovávala jen Slavia. Tu největší zmařil úplně volnému Pospěchovi Hruška. Na začátku druhého poločasu kouč Slavie Michal Petrouš vystřídal Jandu a Vondráčka, ale byly to spíš změny k horšímu. Nebezpečnější byla dlouho Příbram. Slavia sice nastřelila Hurkou břevno, ale z její kombinace se vytratila přesnost a hosté měli hodně prostoru. V 54. minutě měl „dvojšanci“ Šlapák. První ránu gólové pozice mu Hanuš vyrazil, ve druhém případě trefil tyčku. V 63. minutě Hanuš vyrazil gólovou hlavičku Wágnera, vzápětí po rohu Wágner Hanuše překonal, ale míč z brankové čáry vykopl Hubáček.

Slavia musela hodně přidat, tempo šlo oproti prvnímu poločasu nahoru a v závěru zápasu se hrál nejlepší fotbal se šancemi na obou stranách. Výhru Slavii zajistili dva pětatřicátníci. Nejprve se v 78. minutě nádherně trefil nártem pod břevno z 18 metrů Lukáš Jarolím a výsledek v 87. minutě zpečetil parádní střelou z dálky k tyči Stanislav Vlček. Červenobílí měli v posledních deseti minutách čtyři obrovské šance ze hry, ale Hurka, Pospěch a dvakrát Vlček. Příbram mohla při troše štěstí v závěru odjet s bodem, jenže Wágner z bezprostřední blízkosti trefil opět Hanuše a Ricka nastřelil zblízka tyč. Slavia oslavila první vítězství v tomto ročníku, Příbram poprvé prohrála.

Gambrinus liga, 3. kolo:

SK Slavia Praha - 1. FK Příbram 3:1 (1:1)
Branky: 9. Hloušek, 78. L. Jarolím, 87. Vlček - 14. Šlapák. Rozhodčí: Jech - Gallo, Vysloužil. ŽK: Šlapák (Příbram). Hrálo se bez diváků.

Sestavy:
SK Slavia Praha: Hanuš - Koreš, J. Kaufman, D. Hubáček, Trubila - P. Janda (46. Milutinovič), L. Jarolím, Petrák (74. Vlček), Hloušek - J. Vondráček (46. Hurka), Zb. Pospěch. Trenér: Michal Petrouš.

1. FK Příbram: A. Hruška - Macháček, Ricka, Hejda, Pleško (80. M. Štochl) - R. Valenta (83. J. Mareš), Tarczal, Koukal, T. Pilík - T. Wágner, Šlapák (72. Jurdík). Trenér: David Vavruška.

Poslat článek emailem

Váš email:

Email příjemce:

Vzkaz pro příjemce:

Opište kód z obrázku: kodzobrazku

Tweet
  • Galerie
  • Video
  • Komentáře
  • Mapa
  • Poslat emailem
  • Vytisknout
  • Sdílet článek

Podobné články

Nehoda tramvaje s chodce. Ilustrační foto DPP

Loni téměř o 50 % ubylo srážek tramvají s chodci

Vydáno 8.1.2021

Praha - Poprvé za uplynulých 15 let ani jedna nehoda chodec-tramvaj neskončila smrtí. Navíc v téměř všech sledovaných ukazatelích srážek tramvají s chodci došlo loni v Praze k výraznému meziročnímu zlepšení. Dopravní podnik Praha (DPP) za loňský rok eviduje celkem 47 případů, což je pokles bezmála o 50 %.

Parkování v Praze

„Modrá smrt“ zachvacuje i Prahu 10. Oprávnění pro Vršovice a Vinohrady již od 15. července

Vydáno 14.7.2020

A je to tu. Městská část Praha 10 začne na konci prázdnin zavádět parkovací zóny. První podoblastí, kde se objeví, budou Vršovice a Vinohrady. Na začátku října začnou zóny platit ve Strašnicích, o měsíc později v Malešicích.

Kontejner Pražských vodáren

Kde v Praze jsou tento týden výluky pitné vody?

Vydáno 13.7.2020

Nejrychlejší cestou, jak získat informace o plánovaných výlukách, je služba SMS-INFO. Klienti budou zdarma dostávat aktuální informace z jimi zvolené lokality. Zákazníci si službu mohou objednat přes webové stránky pvk.cz, zákaznickou linku 840 111 112 nebo 601 274 274 či v Zákaznickém centru PVK – Dykova 3, Praha 10.

AKTUALIZOVÁNO
16.8.2011 15:59
POČET SDÍLENÍ
krát
  • Vydáno:14.8.2011 19:58
  • Autor:Jan Bělohubý
  • Rubrika:Zprávy, Sport
  • Lokalita:Naše Praha 10
Jan Bělohubý
1GALERIE
 VIDEO
0KOMENTÁŘE
 MAPA
Své novinky představí Ducati, Yamaha, Kawasaki, Harley-Davidson, Husqvarna a spousta dalších

Na motorky tradičně do Holešovic

Už za pár dnů v Praze vypuknou velké oslavy. Na výstavišti v pražských Holešovicích se bude od čtvrtka 5. do neděle 8. března opět konat tradiční veletrh Motocykl a s ním i největší česká soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb Bohemian Custom Bike. Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství se letos koná už po devatenácté! BCB letos vstupuje do druhé desetiletky svého života a bude to opět jediná národní custom show pořádaná v zimních měsících v České republice!

Na veletrhu se představí přední světové značky v nejrůznějších oborech

Nenechte si ujít jarní trendy v oblasti kosmetiky, líčení, kadeřnictví a nehtového designu

Druhý dubnový víkend by si měli v kalendáři tučně označit všichni milovníci krásy i moderního životního stylu, vyznavači kvalitní kosmetiky, zajímavého líčení a kadeřnického umění. Na Výstavišti Praha Holešovice se totiž v termínu od 10. do 11. dubna uskuteční mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2015, který je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice.

Celkový počet lůžek je nyní 211, pokojů je 57 jednolůžkových, 78 dvoulůžkových a 4 apartmány. Restaurace má nově 90 míst, atrium 28 míst a kavárna 60 míst, včetně 20 míst na venkovní terase

Historický hotel v Poděbradech je po rekonstrukci

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem společnosti Lázně Poděbrady, a.s.. Objekt, který leží ve středu lázeňské kolonády, patří díky své poloze a komplexnosti nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. Cílem letošní rekonstrukce bylo jednak zvýšení komfortu ubytovaných a návštěvníků hotelu a dále celkové technické zhodnocení objektu.

Akce v CČM

Zapomeňte na stres a užijte si předvánoční období v Centru Černý Most

Jsou Vánoce vaším nejoblíbenějším obdobím roku, anebo je kvůli stresu, jenž jim v dnešní době často předchází, vnímáte spíše s rezervou a obavami? V obou případech nabízí perfektní řešení Centrum Černý Most. Pro letošek totiž připravilo program ve znamení adventních tradic, stejně jako služeb ušitých na míru všem, kteří si přejí zvládnout přípravy na zimní svátky především v klidu a maximálním pohodlí.

Metodu Bailine si oblíbila i zpěvačka Bára Basiková

Shazování kabátů se blíží: pochlubte se na jaře skvělou postavou. Díky unikátní metodě jí získáte za pár týdnů

Úbytek centimetrů, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy – to vše dokáže v poměrně krátké době metoda Bailine, kterou si oblíbila například zpěvačka Bára Basiková nebo modelka Nikola Buranská. Metoda je vhodná pro ženy i muže každého věku, pro ženy po porodu, pro sportovce ale i pro lidi, kteří posilovnu viděli jen zvenku.

  • Pošli námět na článek
  • Pošli video
  • Pošli fotogalerii
  • Vložit akci

Naše Praha 10

  • Kalendář akcí
  • Infoservis
NP10 - 02/2021

Archív tištěného vydání

  • NP10 - 02/2021
  • NP10 - 01/2021
  • NP10 - 23/2020
  • NP10- 22/2020
  • archiv       

Regionální redakce

  • Praha - centrum
  • Praha 3
  • Praha 4
  • Praha 5
  • Praha 6
  • Praha 7
  • Praha 8
  • Praha 9
  • Praha 10
  • O nás
  • Kontakty
  • Zprávy
Český domov.cz
  GoPay.cz