Harmonogram seče je nastavený do tří oblastí s pracovními názvy Vršovice, Záběhlice a Malešice, které ve skutečnosti zahrnují i ostatní katastry.
Zachováván zůstává výčet pozemků, na kterých bude zajištěno častější sekání trávy, tzv. meziseč. Jedná se o plochy především v centrálních lokalitách. Meziseč je v přiložených tabulkách vyznačena zvlášť.
plán 5. seče – oblast Vršovice (zahrnuje i katastr Vinohrad a části Michle) | |||
pasport č. | název plochy | seč | meziseč |
60 | Na Hroudě, vnitroblok | 5.10. | |
86 | Bajkalská – Vršovická | 27.10. | |
87 | Jakutská – Volyňská – Ruská – Litevská | 6.10. | |
87 | Jakutská – Volyňská, škola | 7.10. | |
Murmanská – Ruská – Litevská | 27.10. | ||
88 | Kubánské náměstí | 3.10. | 17.10. |
89 | Vršovická, tramvajový pás (záhony) | 7.10. | 21.10. |
90 | park před nádražím Praha – Vršovice | 11.10. | 25.10. |
90 | nádraží Praha – Vršovice, před halou | 11.10. | 25.10. |
nádraží Praha – Vršovice, vedle haly | 11.10. | 25.10. | |
nádraží Praha – Vršovice, k viaduktu | 11.10. | 25.10. | |
MŠ Vršovická, pás zeleně | 11.10. | 25.10. | |
91 | Sámova – U Vršovického nádraží – Petrohradská | 19.10. | |
92 | pásy Botič, Vršovická – U Seřadiště | 31.10. | |
93 | parčík Krymská | 19.10. | |
Krymská – Moskevská, proluka | – | ||
94 | parčík Sportovní – Oblouková | 26.10. | |
95 | parčík v Přípotoční ulici | 26.10. | |
96 | Vršovické náměstí | 26.10. | |
98 | Gruzínská – U Slavie | 10.10. | |
99 | sídliště u Slávie, Gruzínská – Litevská | 10.10. | |
100 | Bělocerkevská – 28. pluku – Novorossijská | 13.10. | |
101 | Dukelská – Volyňská – Bajkalská – Bělocerkevská | 17.10. | |
102 | Konopišťská – 28. pluku | 14.10. | |
104 | park Přípotoční – U Seřadiště | 31.10. | |
107 | Kavkazská – Arménská | 25.10. | |
108 | Slovinská – Tolstého, vnitroblok | 12.10. | |
109 | Moskevská – Magnitogorská | 2.11. | |
111 | náměstí Sv. Čecha | 12.10. | 26.10. |
112 | U Roháčových kasáren – Ruská | 1.11. | |
114 | Dukelská – Volyňská | 12.10. | |
115 | Ruská 122 | 12.10. | |
116 | K Louži – Přípotoční – Na Louži | 21.10. | |
K Louži, zahrada | 21.10. | ||
117 | Oblouková – Vršovická – Na Louži – Přípotoční | 21.10. | |
121 | Moskevská – Vršovická | 21.10. | |
123 | Jakutská – Litevská | 7.10. | |
124 | Na Stezce – Litevská, vnitroblok | 4.10. | |
127 | Bulharská – Tolstého – Ruská – Na Míčankách | 1.11. | |
128 | Bulharská – Žitomírská – Ruská – Tolstého | 1.11. | |
129 | domy Sámova, objekt pro seniory | 19.10. | |
130 | Petrohradská, u finančního úřadu | 31.10. | |
175 | pásy Ruská | 1.11. | |
176 | Korunní x Benešovská | 3.10. | |
177 | Bezručovy sady | 20.10. | 3.11. |
178 | bytové jednotky Bohdalec, Popovická – V Dolině | 24.10. | |
179 | parková plocha Bohdalecká – Osnická | 24.10. | |
191 | park Bohdalecká – Osnická, část II. | 24.10. | |
194 | Heroldovy sady | 6.10. | 20.10. |
202 | park Rapid | 18.10. | |
pás Ruská – V Olšinách | 18.10. | ||
203 | Sobotecká – Hradešínská | 13.10. | |
205 | V Předpolí | 18.10. | |
209 | K Topírně – Křeslická – Bohdalecká | 24.10. | |
211 | Vršovická, za NC Eden | 12.10. | 26.10. |
212 | Vršovická – Kirgizská | 2.11. | |
213 | Kirgizská | 2.11. | |
215 | Uzbecká – Magnitogorská | 2.11. | |
Na Královce | 20.10. | ||
Baškirská, kolem garáží | 3.11. | ||
Pod Sychrovem II. | 2.11. | ||
Magnitogorská, pás u tenisových kurtů | 2.11. | ||
plán 5. seče – oblast Záběhlice (zahrnuje i katastr části Michle a Strašnic) |
|||
pasport č. | název plochy | seč | meziseč |
53 | Gutova x Na Hroudě | 5.10. | |
54 | parková úprava U Hráze x Na Hroudě | 5.10. | |
55 | park Pod Altánem | 5.10. | |
56 | park Radošovická | 5.10. | |
57 | park u vlak. zastávky Praha – Strašnice | 5.10. | |
Nupacká, Průběžná | 5.10. | ||
78 | Dubečská, Žernovská | 26.10. | |
plocha u garáží Nedvězská | 26.10. | ||
79 | sídliště Skalka, západ | 26.,27.10. | |
80 | Pod Strání – Tomická | 27.10. | |
81 | sídliště Skalka, střed | 25.10. | |
83 | sídliště Skalka, východ | 24.,25.10. | |
84 | Aldašínská – Křenická | 21.,24.10. | |
85 | Křenická – Prusická | 21.10. | |
131 | třešňovka u Hamerského rybníka | 14.10. | |
133 | Bramboříková | 13.,14.10. | |
134 | Břečťanová – Jabloňová – V Korytech | 13.10. | |
135 | Jabloňová – Blatouchová – Jetelová – V Korytech | 14.10. | |
136 | Jetelová – Mečíková – V Korytech | 17.10. | |
Jesenická x V Korytech | 17.10. | ||
137 | plocha u OD Květ, park Jabloňová | 13.10. | 1.11. |
Jabloňová – okolí pomníčku u hřbitova | 13.10. | ||
plocha za objektem Slunečnice, ul. Jetelová | 17.10. | ||
138 | Třezalková – Blatouchová – Jetelová | 17.10. | |
139 | Slívová – Chmelová – Mečíková | 17.,18.10. | |
140 | Chmelová – Želivecká | 18.10. | |
141 | Narcisová – Třezalková | 18.10. | |
142 | Tulipánová – Želivecká | 19.10. | |
145 | park na náměstí Mezi Zahrádkami | 20.10. | |
146 | Podléšková – Karafiátová | 20.10. | |
147 | Švehlova – Topolová | 12.,13.10. | |
148 | Topolová x Jahodová | 12.10. | |
149 | parčík Macešková – Kosatcová | 12.10. | 1.11. |
150 | bytové jednotky Malinová | 11.,12.10. | |
151 | park Malinová | 11.10. | 1.11. |
152 | Malinová, plocha proti poště | 12.10. | 31.10.,2.,3.11. |
153 | park Chrpová | 12.,13.,14.10. | 31.10.,2.,3.11. |
154 | Meruňková | 31.10. | |
156 | sídliště Aubrechtové – Sněženková | 31.10. | |
157 | Mládežnická | 10.10. | |
158 | Sněženková – Práčská | 7.10. | |
159 | Leknínová – Sněženková – Práčská | 7.,10.10. | |
160 | Zvonková | 11.10. | |
161 | Jabloňová – Zvonková | 10.,11.10. | |
162 | Topolová – Jahodová – Švehlova | 3.10. | |
163 | pás Švehlova – Jasmínová | 3.10. | |
164 | Jasmínová – Jahodová | 4.10. | |
165 | Jahodová, u parkoviště za OD Cíl | 3.,4.10. | |
166 | zeleň u obchodního domu Cíl, ul. Topolová | 11.10. | 1.11. |
167 | Platanová (u dopravního hřiště) | 4.10. | |
168 | Kapraďová – Platanová – Sasanková | 4.10. | |
169 | Jasmínová – Sasanková | 4.,5.10. | |
170 | Jasmínová – Práčská | 5.10. | |
171 | Jasmínová – Přesličková – Švehlova | 6.10. | |
172 | Jasmínová – Přesličková – Hledíková – Práčská | 5.,6.10. | |
173 | Hledíková – Práčská – Švehlova | 6.10. | |
174 | Hvozdíková – Konvalinková | 11.10. | |
181 | Doubravčická – Tehovská | 20.10. | |
182 | sídliště Na Padesátém | 20.,21.10. | |
183 | Přetlucká x Prusická | 20.10. | |
192 | Šalvějová – V Korytech | 19.10. | |
210 | Na Slatinách x U Plynárny | 31.10.,1.11. | |
214 | Práčská – Záběhlická | 31.10. | |
216 | Šalvějová, Želivecká (psí louka) | 19.10. | |
217 | Ostružinová – Slunečnicová – Podléšková | 19.10. | |
218 | Topolová – Macešková | 3.10. | |
Nad Vršovskou horou | 25.10. | ||
Elektrárenská | 25.10. | ||
plán 5. seče – oblast Malešice (zahrnuje i část katastru Strašnic) |
|||
pasport č. | název plochy | seč | meziseč |
1 | Malešický park | 7.10 | |
2 | Nad Vodovodem, sídliště | 12.10 | |
3 | Nad Vodovodem – Počernická | 13.10 | |
4 | Počernická – Nad Úžlabinou | 17.10 | |
5 | Cerhenická, sídliště | 10.10 | |
6 | Káranská – Počernická | 11.10 | |
7 | Počernická – Limuzská – V Úžlabině – Plaňanská | 18.10 | |
8 | Limuzská – Ovčárská | 19.10 | |
9 | Malešická – Pobořská – Káranská | 10.10 | |
10 | Malešické náměstí | 10.10 | |
11 | Janderova | 10.10 | |
12 | Strnadova – Vydrova | 10.10 | |
13 | Vinohradská – Názovská – Na Palouku | 3.10 | |
14 | park Na Vinici | 24.10 | 3.10 |
15 | Na Výsluní – Černokostelecká | 3.10 | |
16 | V Úžlabině – Černokostelecká | 19.10 | |
17 | Tuklatská – Černokostelecká | 20.10 | |
18 | park V Úžlabině | 5.10 | |
19 | V Úžlabině, u polikliniky | 5.10 | |
20 | Malínská | 20.10 | |
21 | Černokostelecká -Tuklatská | 20.10 | |
22 | Vykáňská – Černokostelecká | 20.10 | |
23 | Kounická – Limuzská – Černická – Černokostelecká | 21.10 | |
24 | Kounická – Limuzská | 21.10 | |
25 | Limuzská – Černokostelecká | 21.10 | |
26 | Na Třebešíně | 5.10 | |
27 | Nad Třebešínem III. | 5.10 | |
28 | V Olšinách – Slapská – Žermanická | 27.10 | |
29 | Slapská – Kužberská | 27.10 | |
30 | Štěchovická – Sečská | 27.10 | |
31 | Štěchovická – Oravská | 26.10 | |
32 | Oravská – V Olšinách | 26.10 | |
33 | V Olšinách – Nosická | 25.10 | |
34 | Nosická – K Rybníčkům | 25.10 | |
35 | Štěchovická – Flájská – Sečská | 27.10 | |
36 | Sečská – Žinkovská – V Rybníčkách, část I. | 27.10 | |
37 | Sečská – Žinkovská – V Rybníčkách, část II. | 27.10 | |
38 | V Olšinách – Novostrašnická | 24.10 | 4.10 |
39 | park v ul. Solidarity, proti divadlu | 24.10 | 4.10 |
40 | park Solidarity – Turnovského – Černokostelecká | 24.10 | 4.10 |
41 | Dvouletky – Dětská – Brigádníků – Solidarity | 24.10 | |
42 | Dětská – V Olšinách I. | 24.10 | 4.10 |
47 | Turnovského – Černokostelecká – U Kombinátu | 21.10 | |
49 | U Kombinátu – Dvouletky – Úvalská | 21.10 | |
50 | Škvorecká – Úvalská | 21.10 | |
51 | U Krbu – Na Třebešíně | 5.10 | |
52 | U Krbu – Útulná | 13.10 | |
62 | parčík Krátká | 3.10 | |
64 | Mrštíkova | 3.10 | |
65 | Vešínova – Starostrašnická – Saratovská | 3.11 | |
66 | parčík u stanice metra Strašnická | 3.10 | |
68 | vnitroblok U Vesny – Na Hroudě – Průběžná | 1.11 | |
69 | parčík U Vesny – V Olšinách – Na Hroudě | 1.11 | |
70 | plocha u ZŠ Gutova | 1.11 | |
71 | Průběžná – Na Hroudě – Gutova | 1.11 | |
72 | Srbinská – Průběžná | 1.11 | |
73 | park V Olšinách – K Rybníčkům | 31.10 | |
74 | vnitroblok Kolovratská | 31.10 | |
75 | Kolovratská – Krupská – Voděradská | 31.10 | |
76 | sídliště Krupská – Nučická | 2.11 | |
77 | Světická – Dubečská – Nučická | 2.11 | |
185 | Na Třebešíně – U Krbu | 7.10 | |
186 | Nad Úžlabinou, sídliště | 17.10 | |
187 | Nad Úžlabinou – V Úžlabině, část I. | 17.10 | |
188 | Nad Úžlabinou | 17.10 | |
189 | Nad Úžlabinou – V Úžlabině, část II. | 18.10 | |
193 | Vykáňská – Černická | 21.10 | |
195 | Limuzská – Kounická | 21.10 | |
196 | Svojetická – Srbínská | 2.11 | |
197 | Hostýnská – Nad Vodovodem | 14.10 | |
198 | Nad Vodovodem – Počernická | 13.10 | |
199 | Hřibská – Hostýnská | 14.10 | |
206 | Černokostelecká – Limuzská, u točny tramvaje | 21.10 | |
Kružberská – Štěchovická u ZŠ | 27.10 | ||
Tiskařská | 3.11 | ||
Pod Hotelem | 24.10 | ||
zahrada bývalé školy Mrštíkova – v Olšinách | 3.10 |